FAQ - Často kladené otázky

Kde vás můžu kontaktovat?

Ozvat se nám můžeš na instagram @silkroad_brand, na e-mail info@silkroadbrand.eu nebo telefonní číslo +420 732 443 612. Pokud se ti k nám nepodaří dovolat nebo nedostaneš okamžitou odpověď na mail nebo zprávu, tak nejspíš na něčem zrovna děláme v naší dílně. Stejně důležité jako zpětná vazba, je pro nás také vyřizování dalších objednávek. Ozveme se ti hned jak to bude možné. Napiš nám nejlíp na instagram, kde se ti může věnovat kdokoliv z našeho týmu. Děkujeme!

Můžu u vás zaplatit dobírkou?

Ano, dobírka je také možnost. Uvědomujeme si, že jako mladý brand si musíme získat tvojí důvěru. Proto zboží rádi pošleme na dobírku bez dalších poplatků. Rádi bychom tě ale poprosili, aby jsi si zboží vyzvedl v termínu, o kterém tě přepravce informuje. Zboží pro tebe děláme na základě tvojí objednávky, abychom minimalizovali neprodané zboží a trochu tak šetřili naši přírodu. Nevyzvednutý kus pak bude muset čekat na dalšího, kdo si bude chtít stejné zboží objednat.

Jak se ke mně zboží dostane?

Naše zboží zasíláme především přes Zásilkovnu. Pokud si ale vybereš něco, co nemusí být nutně zaslané poštou, jako například voucher, můžeme ho bezplatně poslat i e-mailem

Kolik stojí doprava?

Zásilkovna: 79 Kč

E-mailem : Zdarma

Na e-shopu je vyprodána barva nebo velikost, kterou si chci objednat, je to možné?

Určitě. napiš nám na instagram @silkroad_brand a společně se domluvíme. Pokud nám napíšeš, můžeme přednostně objednat požadovanou barvu a velikost, a nemusíš čekat a doufat, že se naskladní.

Odesíláte i na Slovensko?

Určitě! Zásilkovna nabízí i doručení i na Slovensko.

Jak dlouho trvá vyřízení objednávky?

Objednávku doručujeme vždy co nejřív. Pokud objednávku nemůžeme z nějakého důvodu vyřídit co nejdříve, obrátíme se na tebe e-mailem nebo na instagramu.
Každou objednávku se snažíme vyřídit během 2 pracovních dní.

Jak mám o zboží starat?

Na každém našem výrobku najdeš instrukce, jak se o něj správně starat aby ti vydržel co nejdýl.

Jak můžu zboží vrátit?

Pokud jsi si vybral špatnou velikost, nebo ti zboží přišlo poškozené, prosím napiš nám na náš instagram @silkroad_brand kde to spolu individuálně vyřešíme. Cestu našeho zboží zpátky k nám, budeš ale muset bohužel uhradit. 

Jestli ale nechceš věc řešit přes instagram, zašli zboží na tuto pobočku zásilkovny MOCCA, Liberec Ruprechtická 848, 460 01 Liberec spolu s vyplněným reklamačním formulářem. Ten najdeš ke stažení zde.

Ve chvíli, kdy ale ze zboží sundáš visačku, zboží už zpátky přijmout nemůžeme.

silkroad brand

silkroad brand

Chceš se dozvědět více o našem brandu? Přečti si to zde!