Blog

Pravidelně pro tebe připravujeme novinky a aktuality, které se kolem nás dějí, a dáváme je na jedno místo.

Tento blog a SKATENES na našem instagramu ti poskytnou informace o všem důležitém, co se v českém skateboardingu a scooteringu děje.

Filmy a knihy o českém skateboardingu

Filmy a knihy o českém skateboardingu

Skateboarding není jenom sport, ale také životní styl a subkultura. Prostřednictvím filmů a knih se nám otevírá fascinující okno do světa skateboardingu. Tyto filmové a literární díla nám umožňují proniknout do skateboardového prostředí, poznat osobnosti skateboarderů a prozkoumat historii a vývoj tohoto dynamického sportu v čechách. Tyto díla nám přinášejí příběhy, umělecké ztvárnění a historické pozadí, které nám pomáhají porozumět a ocenit skateboardovou kulturu ve všech jejích rozměrech.


Které boty jsou pro skateboarding nejlepší volbou?

Které boty jsou pro skateboarding nejlepší volbou?

Skateboarding je sport plný stylu a technického umění, který vyžaduje kvalitní vybavení, včetně správných bot. V tomto článku se zaměříme na tři populární modely skateboardingových bot: Nike SB Nyjah 3, Cariuma Catiba Pro a Vans AVE. Prozkoumáme kvalitu bot, ale také historii těchto firem, hodnotu udržitelnosti jejich produktů a nakonec vám poskytneme doporučení, jak vybrat nejvhodnější boty.


Nový skatepark pro Liberec

Nový skatepark pro Liberec

Skatepark v Liberci už dlouho potřebuje rekonstrukci. Na to jsme se v poslední doobě zaměřeli. 
Více o tom a o naší petici zde.


silkroad brand

silkroad brand

Chceš se dozvědět více o našem brandu? Přečti si to zde!